Tagi: nagie ściany naklejki, naklejka sexi, naklejka na ścianę, dziewczyna sexy ściany naklejki, naklejka sylwetka kobiety, naklejka na ścianę, naklejka na ścianę kobieta, vinyl kobieta, nastolatek tapety, sylwetka dziewczyny.

zł51.59
 • W magazynie
 • f816


 • Kod Cenzora: H043
 • Styl: Nowoczesny
 • marka: ZINIAN
 • Klasyfikacja: Naklejki Na Okna
 • Specyfikacja: Single-piece Package
 • Materiał: PVC
 • szablon: Okrągła Naklejka Na Ścianę
 • Temat: szablon
 • Numer Modelu: H043
 • Scenariusze: ŚCIANA

Zapraszamy do naszego sklepu .Proszę uważnie przeczytać poniższy opis jest, aby upewnić się, że ten produkt jest właśnie dla ciebie.Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu,nie wahaj się z nami skontaktować.Jesteśmy zawsze gotowi pomóc.Ciesz się swoimi zakupami.

Rozmiar (1 cal =2,54 cm ) :

42 cm szerokości x 88 cm wysokości

56 cm szerokości x 118 cm wysokości

Twój pakiet będzie zawierać następujące elementy:

* Twoja Naklejka

* Łatwo zrozumieć i postępować zgodnie z instrukcjami stosowania

* Kalka, Folia

Szczegóły : materiał: wymienny i trwałe samoprzylepny matowy winylu.Nakłada się na wszystkie gładkie powierzchnie takie jak ściany, okna, drzwi, szafy, plastik, metal, płytki, deski, itp. (Malowanie napisów na teksturą ściany będzie trochę trudniej) wycinamy z winylu tylko jeden jednolity kolor, drugi kolor w środku-to jest kolor twojej ściany lub powierzchni, na której chcesz go nałożyć.Ze względu na pomiar ręczny rozmiar może mieć błąd 1-4 cm Rozmiar деколи może być trochę więcej, aby pokazać wszystkie szczegóły.Wymiary ponad 23 cali mogą być dostarczane w kilku częściach dla łatwiejszego stosowania.Wszystkie nasze produkty są wykonane na zamówienie.Robimy to po to, aby upewnić się, że otrzymujesz zupełnie nową naklejkę na ścianę, która już od dawna nie stoi na półce lub w sklepie.

Jak korzystać z

1.naklejka na ścianę-1 szt.; kalka, folia - 1 szt.; nożyczki -1 szt;mapa -1 szt. Upewnij się, że powierzchnia ekranu jest czysta i nie zawiera wilgoci, oleju i pyłu.

2.Przyklej folię transferową na projekt, unikając tworzenia się pęcherzyków, jak to możliwe,a następnie ponownie соскабливайте ją swoją kartą.

3.ostrożnie zdjąć przenośny folię z dołączonej naklejki z podłoża.Odwróć i wyjmij pozostały papier.

4.Delikatnie umieść projekt i folię na powierzchnię wyświetlacza.Wykorzystując swoją kartę, mocno zdrap rysunek przez folię od środka obrazu do krawędzi.Ostrożnie zdjąć przenośny folię z деколи.

5.gotowy(można pokroić na kawałki, w razie potrzeby.)

Wysyłka i czas dostawy wysyłamy na całym świecie.Czas przetwarzania towaru: głównie towary mogą być wysłane w ciągu 2-7 dni roboczych.Transit time i czas dostawy różnią się w zależności od tego, gdzie jesteś i skąd pochodzi twoja przesyłka, a także od sposobu dostawy.Ponadto, wysyłka może być opóźniona z powodu święta lub klęsk żywiołowych.Towary są wysyłane z Chin lotniczą, zazwyczaj osiągają w większości krajów w ciągu 15-30 dni roboczych.I towary docierają do takich krajów, jak STANY zjednoczone, Australia, w ciągu 7-25 dni roboczych.

Opinie twoje zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Serdecznie zapraszamy was zostawić pozytywny komentarz, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.Dziękuję bardzo!Proszę, daj nam znać, zanim wystawisz jakieś negatywne opinie.Mamy szczerą nadzieję, że kupujący mogą dać nam szansę, aby rozwiązać wszelkie problemy, a my postaramy się zrobić wszystko, aby zaspokoić swoje potrzeby.Jesteśmy uczciwy sprzedawca.Twój szacunek do nas będzie wysoko ocenione.I zostawimy pozytywną recenzję dla wszystkich klientów.Napisz opinię

Pokrewne produkty